Юля Гаврись – соціальний працівник благодійної організації «Від серця до серця». Уже два місяці вона працює у кабінеті «Довіра», що функціонує на базі комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка». Серед її обов’язків – комунікація з клієнтами, які мають ВІЛ, та контроль аби ті вчасно приймали антиретровірусну (АРВ) терапію.

За словами директора медичного закладу Владислава Свириденка, за час роботи соціального працівника уже помітно позитивні результати: зменшилась кількість клієнтів, які не приймали АРВ-терапію, адже з’явилась людина, яка слідкує за вчасним відвідуванням лікаря. У планах керівника – збільшити штат соціальних працівників, щоб надавати послуги не лише пацієнтам, які проживають у Черкасах, а й охопити найближчі села.

«Ми розширили кабінет «Довіра», який діє на базі лікувального закладу і фактично створили нове відділення – профілактики та боротьби зі СНІДОм. Це відділення має на меті забезпечити медичну допомогу всім пацієнтам із ВІЛ, які проживають у Черкасах.

Робота із ВІЛ-позитивними пацієнтами потребує не лише медичної допомоги, а й соціального супроводу. Щоб у Черкасах впровадити цілі 90-90-90, варто залучати людей, які мають спеціальну немедичну освіту та можуть працювати із людьми із ВІЛ. А залучення медиків до соціального супроводу – неефективне використання ресурсів.

Зараз, у співпраці з благодійною організацією «Від серця до серця», ми бачимо, насамперед, приклад ефективної партнерської роботи, а також позитивні результати для клієнтів», – зазначає Владислав Свириденко.

Введення соціального працівника у медичну установу стало можливим завдяки адвокаційній кампанії БО «Від серця до серця», яка здійснюється у межах проекту «Розбудова сталої системи надання послуг з ВІЛ в Черкаській області», що втілюється у рамках проекту HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


SEX теж робота

Про це говорила наша Ніка Бердишева, що є регіональним директором Легалайф-Украина під час інформаційно-консультативного заняття для ініціативної групи секс-працівниць. Такі заняття проводять щотижня спільно з Благодійна організація “Від серця до серця”. Як декриміналізація секс-роботи зробить Читати далі…

Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…