Упродовж травня відвідали сім районів та провели круглі столи з питань аналізу ситуації щодо виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Спільно із головним фахівцем Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Ларисою Удовиченко, яка є відповідальною за опрацювання процедури встановлення статусу особи постраждалої від торгівлі людьми на Черкащині.

Зустрічі провели у Чорнобаївському, Лисянському, Звенигородському, Христинівському, Монастирищенському, Кам’янському, Жашківському районах.

До заходів долучились керівники районних державних адміністрацій та районних рад, керівники місцевих структурних та територіальних підрозділів суб’єктів взаємодії, які входять до складу мультидисциплінарних груп.

Заходи були заплановані з метою аналізу ситуації щодо виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, забезпечення цієї категорії громадян відповідною допомогою, яка гарантована державою. Ще одним напрямком обговорення під час зустрічей стало виокремлення проблемних моментів в роботі та формування бачення щодо їхнього вирішення.

Круглі столи відбулися в рамках проекту «Здійснення громадського контролю за виконання політики протидії торгівлі людьми в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD).


В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…

Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…