Упродовж травня відвідали сім районів та провели круглі столи з питань аналізу ситуації щодо виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Спільно із головним фахівцем Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Ларисою Удовиченко, яка є відповідальною за опрацювання процедури встановлення статусу особи постраждалої від торгівлі людьми на Черкащині.

Зустрічі провели у Чорнобаївському, Лисянському, Звенигородському, Христинівському, Монастирищенському, Кам’янському, Жашківському районах.

До заходів долучились керівники районних державних адміністрацій та районних рад, керівники місцевих структурних та територіальних підрозділів суб’єктів взаємодії, які входять до складу мультидисциплінарних груп.

Заходи були заплановані з метою аналізу ситуації щодо виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, забезпечення цієї категорії громадян відповідною допомогою, яка гарантована державою. Ще одним напрямком обговорення під час зустрічей стало виокремлення проблемних моментів в роботі та формування бачення щодо їхнього вирішення.

Круглі столи відбулися в рамках проекту «Здійснення громадського контролю за виконання політики протидії торгівлі людьми в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD).


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…