У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я.

Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, ініціювали початок роботи над Центром громадського здоров’я. Вони зібрали зацікавлених представників громадськості та дотичні заклади для обговорення майбутньої роботи та структури центру.

Нині ж над розробкою моделі центру працюють представники обласної ради, фахівці з напрямків ВІЛ/СНІД, туберкульозу, інфекційних захворювань, центру медстатистики, представник у галузі імунізації та нагляду за вакцинокерованими хворобами, управління охорони здоров’я  – це фахівці не лише державних структур, а й громадських організацій.

«Нам важливо і приємно бути долученими до такого завдання як формування Центру громадського здоров’я у Черкаській області, адже одним із ключових напрямків цієї установи є профілактика та контроль соціально-небезпечних хвороб. У сфері протидії ВІЛ ми працюємо майже 15 років та останній рік активно включилися у боротьбу з туберкульозом. Переконані, наш досвід стане корисним для роботи новоствореної структури», – говорить Наталія Несват, голова БО «Від серця до серця».

Фахівці із адвокації БО «Від серця до серця» активно включилися в роботу над створенням Центру громадського здоров’я та провели низку заходів із представниками дотичних закладів та профільними структурними підрозділами ОДА.

Результатом спільної роботи стало затверджене розпорядження голови Черкаської ОДА про робочу групу з розробки моделі створення Центру громадського здоров’я у області.

Зауважимо, до 1 січня 2020 року центри громадського здоров’я мають з’явитися у кожному регіоні країни. Це одне із зобов’язань, яке Україна взяла на себе підписавши Угоду про Асоціацію.


SEX теж робота

Про це говорила наша Ніка Бердишева, що є регіональним директором Легалайф-Украина під час інформаційно-консультативного заняття для ініціативної групи секс-працівниць. Такі заняття проводять щотижня спільно з Благодійна організація “Від серця до серця”. Як декриміналізація секс-роботи зробить Читати далі…

Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…