19 жовтня у черкаському художньому музеї презентували фотовиставку «Освіта – шлях додому», де представлено світлини та історії мотивації до навчання людей, що опинились у конфлікті із законом.

Нині в Україні 56 тисяч людей відбувають покарання у місцях позбавлення волі або перебувають у слідчих ізоляторах. Вони мають право навчатися, працювати, але, на жаль, реальність зовсім інша.

Фотографи та журналісти відвідали кілька виправних колоній у Полтавській та Чернігівській областях та дізналися в ув’язнених навіщо їм освіта, ким би вони хотіли бути та як розвиватися.

Побачити світлини та ознайомитися із історіями можна буде до 22 жовтня.

«За кожною з цих фотографій прихована надія на майбутнє, яку плекають засуджені, говорить Олексій Сорокін, член БО «FREE ZONE», координатор пенітенціарного напрямку БО «Від серця до серця». –  Освіта – це той фундамент на якому людина може збудувати своє майбутнє після відбуття покарання. Але, на жаль, сьогодні багато ув’язнених не можуть здобувати освіту, перебуваючи у місцях позбавлення волі. Саме тому низка громадських організацій у партнерстві з Міністерством юстиції працює над забезпеченням цього права для людей, що перебувають у в’язницях та слідчих ізоляторах. Обмеження свободи не є обмеженням у здобутті освіти».

Заступник начальника СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко зазначає, що сприяння у розвитку освітнього напрямку для ув’язненихце важлива частина ресоціалізації та перевиховання людини.

«Цей напрямок дуже важливий, адже людина, яка бачить своє майбутнє та знає чим хоче займатись – не стане порушувати закон. Напрямок освіта для ув’язнених допомагає  нам повертати до суспільства людей і в тому числі розбудовувати нашу незалежну державу. А це майбутнє та безпека наших дітей», – говорить Олександр Савченко.

Виставку у Черкасах організувала БО «Від серця до серця» у межах однойменного проекту БО «Вільна зона», який реалізується у партнерстві з БО «Світло надії» та Представництвом DVV International в Україні  в рамках діяльності міжнародної мережі пенітенціарної освіти у країнах Східного партнерства і Центральної Азії при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.


Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…