Забезпечити виконання цілей 90-90-90 за рахунок соціального супроводу ВІЛ-позитивних людей м. Черкаси, які перебувають на обліку у кабінетах «Довіра» центрів первинної медико-санітарної допомоги та запровадити механізм закупівлі соціальних послуг у неурядових організацій через заклади охорони здоров’я планують у Черкасах.

Щоб обговорити важливість цих змін та всі нюанси введення соціальних працівників до штату кабінетів «Довіра», працівники БО «Від серця до серця» зустрілися із заступником директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради – Гетьман Надією Анатоліївною , головними лікарями міських центрів первинної медико-санітарної допомоги, головними лікарем центру СНІД – Левченко Петром Юрійовичем та фахівцями Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Працюючи у сфері надання послуг людям із ВІЛ, працівники організації також постійно здійснюють соціальний супровід людей, які мають туберкульоз та ВІЛ. Найчастіше, це люди уразливих категорій. Соціальний супровід допомагає не лише контролювати вчасний прийом препаратів, а й такі заходи допомагають зменшувати ризики захворювання на соціально-небезпечні хвороби.

“Ми вже маємо позитивний досвід співпраці з Черкаським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом та Черкаським обласним наркодиспансером, щодо введення до штату соціальних працівників, які допомагають працювати із клієнтами закладів. Перевага такого співробітництва очевидна: лікарський заклад отримує до штату фахівців, які мають досвід роботи із людьми вразливих категорій. А більшість клієнтів, знають працівників організації, мають до них більшу довіру, що позитивно впливає на процес діагностики та лікування”, – зазначає Наталія Несват, голова БО «Від серця до серця».

Ще одним питанням для обговорення на зустрічі стало введення механізм закупівлі соціальних послуг для комунальних закладів охорони здоров’я через неурядові організації, що також допоможе надавати якісніші послуги та зменшувати ризики захворювання серед населення.

Медики позитивно сприйняли запропоновані зміни та погодилися на необхідності введення інновацій в закладах охорони здоров’я.


Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…