Забезпечити виконання цілей 90-90-90 за рахунок соціального супроводу ВІЛ-позитивних людей м. Черкаси, які перебувають на обліку у кабінетах «Довіра» центрів первинної медико-санітарної допомоги та запровадити механізм закупівлі соціальних послуг у неурядових організацій через заклади охорони здоров’я планують у Черкасах.

Щоб обговорити важливість цих змін та всі нюанси введення соціальних працівників до штату кабінетів «Довіра», працівники БО «Від серця до серця» зустрілися із заступником директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради – Гетьман Надією Анатоліївною , головними лікарями міських центрів первинної медико-санітарної допомоги, головними лікарем центру СНІД – Левченко Петром Юрійовичем та фахівцями Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Працюючи у сфері надання послуг людям із ВІЛ, працівники організації також постійно здійснюють соціальний супровід людей, які мають туберкульоз та ВІЛ. Найчастіше, це люди уразливих категорій. Соціальний супровід допомагає не лише контролювати вчасний прийом препаратів, а й такі заходи допомагають зменшувати ризики захворювання на соціально-небезпечні хвороби.

“Ми вже маємо позитивний досвід співпраці з Черкаським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом та Черкаським обласним наркодиспансером, щодо введення до штату соціальних працівників, які допомагають працювати із клієнтами закладів. Перевага такого співробітництва очевидна: лікарський заклад отримує до штату фахівців, які мають досвід роботи із людьми вразливих категорій. А більшість клієнтів, знають працівників організації, мають до них більшу довіру, що позитивно впливає на процес діагностики та лікування”, – зазначає Наталія Несват, голова БО «Від серця до серця».

Ще одним питанням для обговорення на зустрічі стало введення механізм закупівлі соціальних послуг для комунальних закладів охорони здоров’я через неурядові організації, що також допоможе надавати якісніші послуги та зменшувати ризики захворювання серед населення.

Медики позитивно сприйняли запропоновані зміни та погодилися на необхідності введення інновацій в закладах охорони здоров’я.


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…