Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс  в рамках  Проєкту  «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки       Глобального      фонду      для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на надавачів соціальних консультацій в м. Черкаси та Черкаській області  за напрямками:

103 М. Формування прихильності до лікування та соціальний супровід  пацієнтів з медико-резистентним туберкульозом.

104 М. Формування прихильності до лікування та  соціальний супровід пацієнтів з чутливим туберкульозом.

110 М. Робота з клієнтами з груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз (включаючи ВІЛ-інфікованих і дітей до 5 років), що мали контакт з хворим на ТБ та формування прихильності до контрольованого профілактичного лікування ТБ.

111 М. Формування прихильності до хіміопрофілактики туберкульозу у ВІЛ-позитивних осіб, які перебувають в установах ДКВС України.

122 М. Надання послуг немедичного догляду ВІЛ-позитивним особам.

125М. Представництво інтересів ВІЛ-позитивних осіб з метою їх ресоціалізації, забезпечення прихильності до лікування ВІЛ та медичних послуг.

135 М. Документування побічних реакцій внаслідок прийому АРТ та протитуберкульозної терапії.

136 М. Розширення доступу  до вакцинації проти гепатиту В для ВІЛ-позитивних осіб та  забезпечення соціального супроводу.

138 М. Забезпечення діагностики та соціальний супровід лікування вірусного гепатиту С в установах ДКВС України.

1А. Психосоціальний супровід пацієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ)

2А. Профілактика передозувань.

7А. Доконтактна профілактика (ДКП/PrEP) серед ЧСЧ та інших цільових груп.

15А. Кейс-менеджмент/лікування за підтримки спільнот (CITI) серед ЛВНІ, СП, ЧСЧ та їх партнерів компоненту  профілактики.

23А. Мікроелімінація ВГС серед ВІЛ/ТБ/ВГС коінфікованих пацієнтів  з груп ризику ЛЖВ, ЛВНІ та їх партнери, ЧСЧ, РСБ (комплексний пакет послуг).

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ:

 • збір звітів по тестуванню медпрацівниками, їх обробка і подання фахівцям з МіО
 • участь в організації послуг по тестуванню на ВІЛ/гепатит С на базі ЗОЗ
 • забезпечення комунікації між НУО та медичними закладами для виконання завдань проекту, передачі ТМЦ, обміну документацією тощо
 • соціальний супровід клієнтів під час лікування антиретровірусною терапією, туберкульозу, вірусного гепатиту В та С
 • надання соціально-психологічних послуг (оцінка потреб, інформаційно-мотиваційне консультування, транспортування біоматеріалів для проведення ІФА; мотивування клієнта до проходження діагностики та постановки на диспансерний облік; мотивування клієнта до початку прийому антиретровірусної терапії; консультування з метою надання психологічної підтримки в подоланні стресу, пов’язаного з отриманням ВІЛ позитивного статусу, діагностуванням туберкульозу, та у прийнятті і розкритті статусу; консультування щодо навичок безпечної поведінки та репродуктивного здоров’я тощо)
 • проведення роботи з найближчим оточенням людей, що живуть з ВІЛ на предмет виявлення партнерів з метою мотивування їх до тестування на ВІЛ

Термін залучення: до 31.12.2021 року.

Основні вимоги:

 • обов’язків досвід соціальної роботи у НУО не менше трьох років;
 • вища освіта буде перевагою;
 • знання в сфері соціально небезпечних захворювань;
 • навички мотиваційного консультування;
 • розуміння особливостей клієнтів з хронічними захворюваннями;
 • впевнений користувач Windows, Internet, MS Office (WORD, EXCEL);
 • вільне володіння українською мовою.

Особисті якості:

 • толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо;
 • високий рівень відповідальності;
 • вміння планувати та виконувати заплановане вчасно,
 • дисциплінованість;
 • комунікабельність, вміння працювати в команді;
 • здатність швидко навчатись.

Відбір кандидата буде здійснюватися в два етапи:

 1. телефонна співбесіда із кандидатами, відібраними за резюме;
 2. співбесіди з відібраними кандидатами.

Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами на вакансію, які відповідають вимогам оголошеної вакансії.​ Організація залишає за собою право перевірки чи отримання рекомендацій, які можуть здійснюватися через ваших поточних і попередніх роботодавців.

Надішліть резюме та мотиваційний лист нам електронною поштою на адресу – 100lifecherkasy@gmail.com (в темі листа обов’язково вкажіть назву посади, проєкт та напрямок, на який подаєтеся).

Умови здійснення оплати

Оплата виконаних робіт здійснюється за фактично надані послуги та після передачі документації на підтвердження виконаної роботи по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. резюме, в якому необхідно зазначити формальну та неформальну освіту;
 2. мотиваційний лист

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: 100lifecherkasy@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс на посаду за напрямком___________».

Термін подання документів: 29 січня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися на електронну пошту – 100lifecherkasy@gmail.com


Розшукуємо в Умані соціальних працівників

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс на надавача соціальних послуг у місті Умань та Уманському районі, Черкаської області: ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ: надання цільових інформаційних, освітніх та комунікаційних  послуг розповсюдження презервативів та лубрикантів проведення скринінг Читати далі…

РОЗШУКУЄМО координатора напрямків!

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс  в рамках Проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Читати далі…

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс  в рамках  Проєкту  «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки   Глобального Фонду  для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Читати далі…