БО «Від серця до серця» – це українська благодійна організація, яка працює у сфері протидії торгівлі людьми, допомоги ВІЛ-інфікованим, споживачам ін’єкційних наркотиків, жінкам комерційного сексу, безпритульним, ув’язненими, займається адвокацією у освітній, гуманітарній та сфері охороні здоров’я як на регіональному, так і на всеукраїнському рівні.

Заснована у 2002 році як ініціативна група, у 2004 році – відбулась офіційна реєстрація міської організації, а з 2008 – перереєстрована у обласну. Нині при організації створено соціальне підприємство по виготовленню м’яких меблів та іграшок, діє Центр реінтеграції для безпритульних та людей, що звільнилися з місць позбавлення волі, постійно здійснюється тестування на ВІЛ, сифіліс тощо, проводяться жіночі групи підтримки. Здійснює співпрацю з міжнародними організаціями та українськими державними установами для поліпшення якості життя вразливих категорій людей.

Наша Місія

Визначення потреб цільових груп та надання їм комплексної інтегрованої допомоги.

Наші цінності

Людське життя та здоров’я, взаємопідтримка, єдність, гуманність, справедливість, збереження конфіденційності, толерантність, самовдосконалення та професіоналізм.