Майже півроку благодійна організація «Від серця до серця» тестує жителів Черкас на інших районних центрів на ВІЛ. За цей час було протестовано 188 представників групи ризику, з яких виявлено дві людини з позитивним результатом на ВІЛ.

Проект втілюється у межах реалізації гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у партнерстві з міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» та ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України».

Проект «Два швидкі тести» – це виїзди мобільної амбулаторії, за участю лікаря інфекціоніста та соціального працівника БО «Від серця до серця». Географія проекту – Черкаси та інші районні центри області: Кам’янка, Жашків, Чигирин, Золотоноша, Канів, Корсунь, Червона Слобода. Також плануються виїзди до Драбова, Чорнобаю, Шполи.

«Цільова група проекту – представники уразливих груп ризику: споживачі ін’єкційних наркотиків, особи секс-бізнесу, чоловіки, які мають секс з чоловіками. Це ті категорії осіб, які мають найбільший ризик до ВІЛ. Завдяки цьому проекту було виявлено дві людини, які мають вірус ВІЛ. Нині вони проходять медичне обстеження та вже поставлені на диспансерний облік, який дасть змогу своєчасного призначення високо-активної антиретровірусної терапії – це ліки, які допомагають блокувати розмноження вірусу ВІЛ-інфекції у крові. Таким чином, завдяки вчасному виявленні інфекції та лікуванню, ці люди зможуть мати нормальне життя», – розповідає Валентина Гайдай, менеджер напрямку «Громадське здоров’я» БО «Від серця до серця».

Окрім тестування, фахівці організації роздають групам ризику первинні засоби протидії ВІЛ – засоби контрацепції, шприци та, за необхідності, залучають медичних працівників, які здійснюють огляди.


В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…

Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…