З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які потерпіли від домашнього насильства, споживачі ін’єкційних наркотиків, тощо.

Центр реінтеграції для безпритульних осіб та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі є одним із напрямків роботи організації.
Задача такого центру – надати потребуючим тимчасовий притулок на пів року, допомогти у відновленні документів, посприяти ( змотивувати людину) пройти необхідні медичні обстеження та допомогти у пошуці роботи. Людина виходить соціально адаптованою і може продовжити повноцінне життя без сторонньої допомоги.
Головною умовою потрапляння у центр є проходження обстеження на ТБ (флюорографія), заключення лікаря шкірвенеролога про відсутність певних захворювань ( сифіліс, педикульоз, чесотка, тощо).

На сьогодні, Центр переповнений, адже є всього двадцять п’ять чоловічих і десять жіночих місць. Чоловіків уже проживає двадцять шість.

“Цент реінтеграції частково фінансується департаментом соціальної політики у розрізі комунальних платежів, часткового харчування мешканців та соціальних працівників, які ними опікуються. Наша організація не передбачає медичних або паліативних послуг та місця для ночівлі ( одноразова послуга для не обстежених людей) та не має фінансової підтримки для таких людей”, – пояснює виконавча директорка організації Стадник Марина.

#реінтеграція #FHTH


Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…