У Черкасах обговорили алгоритм надання інтегрованих послуг з ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусного гепатиту С громадянам, які перебувають на обліку у службі пробації.

Керівники медичних закладів міста, представники «Центру пробації» у Черкаській області, заступники Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР, представник Міністерства Юстиції України та профільні спеціалісти сфери охорони здоров’я міста й області спільно із керівником напрямку «Пробація проекту «Заради Життя» Гагаркіним Миколою та регіональним координатором з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ ВКС в пенітенціарній системі Сорокіним Олексієм провели робочу зустріч.

Під час заходу Микола Гагаркін розповів про успіхи в реалізації проекту «Заради життя» у пілотних областях, зауважив, які завдання та заходи реалізовуються в службі пробації у межах зазначеного проекту.

Також учасники зустрічі мали можливість обговорити особливості роботи з клієнтом, зокрема, обстеження у лікарів та взаємодії між пенітенціарною службою та медичними закладами.

У результаті обговорення учасники випрацювали зручний алгоритм співпраці. Наступним кроком буде заключення меморандуму між закладами та робота із соціального супроводу людей, що перебувають на обліку у службі пробації.

Робоча зустріч організована ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарні сфері» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…