У Черкасах обговорили алгоритм надання інтегрованих послуг з ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусного гепатиту С громадянам, які перебувають на обліку у службі пробації.

Керівники медичних закладів міста, представники «Центру пробації» у Черкаській області, заступники Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР, представник Міністерства Юстиції України та профільні спеціалісти сфери охорони здоров’я міста й області спільно із керівником напрямку «Пробація проекту «Заради Життя» Гагаркіним Миколою та регіональним координатором з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ ВКС в пенітенціарній системі Сорокіним Олексієм провели робочу зустріч.

Під час заходу Микола Гагаркін розповів про успіхи в реалізації проекту «Заради життя» у пілотних областях, зауважив, які завдання та заходи реалізовуються в службі пробації у межах зазначеного проекту.

Також учасники зустрічі мали можливість обговорити особливості роботи з клієнтом, зокрема, обстеження у лікарів та взаємодії між пенітенціарною службою та медичними закладами.

У результаті обговорення учасники випрацювали зручний алгоритм співпраці. Наступним кроком буде заключення меморандуму між закладами та робота із соціального супроводу людей, що перебувають на обліку у службі пробації.

Робоча зустріч організована ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарні сфері» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…