Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи.

Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти.

Також один із вагомих блоків навчання був направлений на уникнення ситуацій, пов’язаних із торгівлею людьми.

Присутніх також інформують про партнерську організацію «FREE ZONE», яка надає благодійну допомогу та інші соціальні послуги для людей, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Також під час візитів соціальних працівників, ув’язнені проходять скринінг-анкетування для встановлення факторів ризиків та ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ/, туберкульозу, гепатиту С. Так, від початку року анкетування пройшло 658 ув’язнених. За потреби, охочі можуть отримати консультацію та тестування на ВІЛ.

Заходи у місцях позбавлення волі здійснюються у межах проекту «Serving Life», який реалізовується спільно з PATH працівниками БО «Від серця до серця».


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…