«Мені 32 роки і я надаю послуги інтимного характеру», – так розпочинає розмову про себе Олена (ім’я змінено). Олена – клієнтка благодійної організації «Від серця до серця» уже більше чотирьох років. Тут вона знайшла допомогу і підтримку від соціальних працівників, можливості для саморозвитку.

Секс-послуги Олена надає останні шість років, до цього мала стабільний заробіток та постійну увагу від чоловіків. Але виникла ситуація, коли їй потрібні були гроші: терміново і у великій кількості.

«Чоловіки часто пропонували мені гроші, і я вирішила, чому б не скористатися ситуацією. Дізналась скільки коштують інтим-послуги і так все почалось», – розповідає дівчина про те, як почала працювати у сфері інтим-послуг.

Близькі Олени не знають чим займається дівчина, вона теж не афішує свій заробіток і не шукає клієнтів. Більшість чоловіків Олени – її давні знайомі. До вибору партнера вона підходить серйозно, чималу увагу звертає на особисту безпеку.

«Я не погоджуюся на інтим із тими людьми, які мені не подобається. Намагаюся більше дізнатись про чоловіка із телефонної розмови і не йду на побачення, якщо мені говорять грубощі чи пропонують їхати у незнайомі місця. Особливу увагу приділяю і власному здоров’ю – не погоджуюсь на секс без презерватива і постійно проходжу тестування на хвороби, що передаються статевим шляхом. Я не женусь за надприбутком і займаюсь цим виключно для того, щоб мати гроші для життя», – говорить дівчина.

Із організацією «Від серця до серця» Олена познайомилась саме тоді, коли прийшла по презервативи. Почула, що тут можна отримати їх безкоштовно, а далі дівчину вразила доброзичлива атмосфера, яка панує у організації.

«Уперше мене тут зустріла Валя, запропонувала пройти тестування на ВІЛ, гепатити, дала безкоштовно презервативи та багато літератури. Я тоді дуже здивувалась, що, по-перше, це все безкоштовно і дуже якісно. У мене жодного разу не було неприємних ситуацій із презервативами, які давали в організації. По-друге, здивувало ставлення працівників організації. Адже, у більшості людей є упереджене ставлення до мого виду заняття. Думала, зараз скажу, хто я, чим займаюсь. І почнеться… А тут отримала щире, абсолютно неупереджене ставлення, неабияку підтримку і допомогу», – розповідає Олена.

Нині ж дівчина активно долучається до багатьох заходів, які проводить організація. Також розвиває власну громадську організацію, яка допомагатиме жінкам сфери комерційного сексу.

«Долучатися до цієї сфери я не побажаю нікому. Дуже неправильно думати, що інтим за гроші – це легкий заробіток. Багато дівчат отримують наркотичні чи алкогольні залежності, що неабияк впливає на емоційний та фізичний стан. І вийти із цього всього дуже складно. У мене були періоди, коли я не знала, що мені робити. Тоді я просто приходила в організацію «Від серця до серця» і спілкувалась із соціальними працівниками, із психологом, яка дуже допомогла мені розібратися у проблемах. Саме завдяки цій організації я почала позбуватися своїх залежносте і повернулась до активної соціальної роботи. Я завжди можу прийти сюди і отримати підтримку – це найцінніше».


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…