«Мені 32 роки і я надаю послуги інтимного характеру», – так розпочинає розмову про себе Олена (ім’я змінено). Олена – клієнтка благодійної організації «Від серця до серця» уже більше чотирьох років. Тут вона знайшла допомогу і підтримку від соціальних працівників, можливості для саморозвитку.

Секс-послуги Олена надає останні шість років, до цього мала стабільний заробіток та постійну увагу від чоловіків. Але виникла ситуація, коли їй потрібні були гроші: терміново і у великій кількості.

«Чоловіки часто пропонували мені гроші, і я вирішила, чому б не скористатися ситуацією. Дізналась скільки коштують інтим-послуги і так все почалось», – розповідає дівчина про те, як почала працювати у сфері інтим-послуг.

Близькі Олени не знають чим займається дівчина, вона теж не афішує свій заробіток і не шукає клієнтів. Більшість чоловіків Олени – її давні знайомі. До вибору партнера вона підходить серйозно, чималу увагу звертає на особисту безпеку.

«Я не погоджуюся на інтим із тими людьми, які мені не подобається. Намагаюся більше дізнатись про чоловіка із телефонної розмови і не йду на побачення, якщо мені говорять грубощі чи пропонують їхати у незнайомі місця. Особливу увагу приділяю і власному здоров’ю – не погоджуюсь на секс без презерватива і постійно проходжу тестування на хвороби, що передаються статевим шляхом. Я не женусь за надприбутком і займаюсь цим виключно для того, щоб мати гроші для життя», – говорить дівчина.

Із організацією «Від серця до серця» Олена познайомилась саме тоді, коли прийшла по презервативи. Почула, що тут можна отримати їх безкоштовно, а далі дівчину вразила доброзичлива атмосфера, яка панує у організації.

«Уперше мене тут зустріла Валя, запропонувала пройти тестування на ВІЛ, гепатити, дала безкоштовно презервативи та багато літератури. Я тоді дуже здивувалась, що, по-перше, це все безкоштовно і дуже якісно. У мене жодного разу не було неприємних ситуацій із презервативами, які давали в організації. По-друге, здивувало ставлення працівників організації. Адже, у більшості людей є упереджене ставлення до мого виду заняття. Думала, зараз скажу, хто я, чим займаюсь. І почнеться… А тут отримала щире, абсолютно неупереджене ставлення, неабияку підтримку і допомогу», – розповідає Олена.

Нині ж дівчина активно долучається до багатьох заходів, які проводить організація. Також розвиває власну громадську організацію, яка допомагатиме жінкам сфери комерційного сексу.

«Долучатися до цієї сфери я не побажаю нікому. Дуже неправильно думати, що інтим за гроші – це легкий заробіток. Багато дівчат отримують наркотичні чи алкогольні залежності, що неабияк впливає на емоційний та фізичний стан. І вийти із цього всього дуже складно. У мене були періоди, коли я не знала, що мені робити. Тоді я просто приходила в організацію «Від серця до серця» і спілкувалась із соціальними працівниками, із психологом, яка дуже допомогла мені розібратися у проблемах. Саме завдяки цій організації я почала позбуватися своїх залежносте і повернулась до активної соціальної роботи. Я завжди можу прийти сюди і отримати підтримку – це найцінніше».


SEX теж робота

Про це говорила наша Ніка Бердишева, що є регіональним директором Легалайф-Украина під час інформаційно-консультативного заняття для ініціативної групи секс-працівниць. Такі заняття проводять щотижня спільно з Благодійна організація “Від серця до серця”. Як декриміналізація секс-роботи зробить Читати далі…

Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…