На Черкащині стартує Програма відновлення для неповнолітніх , які є підозрюваними у вчиненні злочину. Група спеціалістів буде працювати на запобігання вчиненню неповнолітніми правопорушниками повторних злочинів та налагоджувати  ефективну комунікацію між підозрюваним та потерпілим з метою примирення.

Сьогодні відбулася перша робоча зустріч учасників програми. До її складу увійшла Марина Стадник, виконавча директорка БО «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ». За словами Марини, така програма для підлітків, які скоїли злочини невеликої та середньої тяжкості.

«Програма відновлення дозволяє не доводити справу до суду та не потрапити під негативний вплив осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Дасть шанс продовжувати відвідувати навчальні заклади, працювати над собою та прагнути стати свідомими і відповідальними громадянами України», – пояснює Марина.

В основі програми лежить процес медіації. Це процес спілкування між потерпілою особою та правопорушником. Якщо неповнолітній відшкодує збитки і примириться з потерпілим, успішно пройде етап ресоціалізації. Це дає можливість сприяти щирому каяттю у зв’язку з вчиненим злочином, активно допомагати його розкриттю та усуненню заподіяної шкоди без притягнення до відповідальності.

Учасниками групи в Черкаській області є органи прокуратури, регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органи пробації, та організації з розвитку особистості.

 


Розшукуємо в Умані соціальних працівників

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс на надавача соціальних послуг у місті Умань та Уманському районі, Черкаської області: ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ: надання цільових інформаційних, освітніх та комунікаційних  послуг розповсюдження презервативів та лубрикантів проведення скринінг Читати далі…

РОЗШУКУЄМО координатора напрямків!

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс  в рамках Проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Читати далі…

Благодійна організація «100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» оголошує конкурс  в рамках  Проєкту  «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки   Глобального Фонду  для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Читати далі…