Користуватися усіма можливостями електронного самоврядування вчили людей «золотого» віку. Під час тренінгу «Інструменти комунікації та участі в житті громади» представниця Черкаської міської ради Тетяна Харенко розповіла учасникам заходу про можливості участі у житті міста за рахунок громадського бюджету, навчила подавати електронну петицію та розповіла про інші електронні інструменти комунікації із місцевою владою.

Захід організований БО «Від серця до серця» у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад» відбувся на базі територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси.

«Однією з ключових груп, які звертаються до нас за допомогою, є люди похилого віку. Працюючи з ними, ми виявили, що ця група населення нашого міста залишається обмеженими в питанні виявлення активної громадської позиції та впливу на прийняття рішення. Тому для них ми вирішили провести низку заходів із ознайомлення щодо інструментів комунікації з владою, відстоювання своїх прав в громаді», – розповідає менеджер БО «Від серця до серця» Марина Стадник.

По результатам тренінгу, учасники навчання запевнили анкети, де окреслили важливі для себе теми. Надалі подібні семінари плануватимуться з урахуванням зазначених побажань учасників.

Робота для людей золотого віку здійснюється у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад», який реалізується  громадською організацією Центр Поділля-Соціум за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…