Користуватися усіма можливостями електронного самоврядування вчили людей «золотого» віку. Під час тренінгу «Інструменти комунікації та участі в житті громади» представниця Черкаської міської ради Тетяна Харенко розповіла учасникам заходу про можливості участі у житті міста за рахунок громадського бюджету, навчила подавати електронну петицію та розповіла про інші електронні інструменти комунікації із місцевою владою.

Захід організований БО «Від серця до серця» у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад» відбувся на базі територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси.

«Однією з ключових груп, які звертаються до нас за допомогою, є люди похилого віку. Працюючи з ними, ми виявили, що ця група населення нашого міста залишається обмеженими в питанні виявлення активної громадської позиції та впливу на прийняття рішення. Тому для них ми вирішили провести низку заходів із ознайомлення щодо інструментів комунікації з владою, відстоювання своїх прав в громаді», – розповідає менеджер БО «Від серця до серця» Марина Стадник.

По результатам тренінгу, учасники навчання запевнили анкети, де окреслили важливі для себе теми. Надалі подібні семінари плануватимуться з урахуванням зазначених побажань учасників.

Робота для людей золотого віку здійснюється у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад», який реалізується  громадською організацією Центр Поділля-Соціум за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


Історія успіху

Олена (ім’я змінено з етичних міркувань) чекала на малюка. Вона проживала найщасливіший період свого життя. Про вагітність жінка дізналася нещодавно і планувала стати на облік в жіночій консультації. Того дня, коли Олена прийшла до жіночої Читати далі…

Курс молодої мами🤱

Для жінок, що звертаються за допомогою в жіночий кризовий центр «Мережка». Наші соціальні працівниці нададуть повний спектр послуг. Навчать найбільш необхідному. 1.Навчання правил особистої гігієни жінок та дітей. – вчасно заправити ліжко, зробити зарядку, привести Читати далі…

SEX теж робота

Про це говорила наша Ніка Бердишева, що є регіональним директором Легалайф-Украина під час інформаційно-консультативного заняття для ініціативної групи секс-працівниць. Такі заняття проводять щотижня спільно з Благодійна організація “Від серця до серця”. Як декриміналізація секс-роботи зробить Читати далі…