Користуватися усіма можливостями електронного самоврядування вчили людей «золотого» віку. Під час тренінгу «Інструменти комунікації та участі в житті громади» представниця Черкаської міської ради Тетяна Харенко розповіла учасникам заходу про можливості участі у житті міста за рахунок громадського бюджету, навчила подавати електронну петицію та розповіла про інші електронні інструменти комунікації із місцевою владою.

Захід організований БО «Від серця до серця» у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад» відбувся на базі територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси.

«Однією з ключових груп, які звертаються до нас за допомогою, є люди похилого віку. Працюючи з ними, ми виявили, що ця група населення нашого міста залишається обмеженими в питанні виявлення активної громадської позиції та впливу на прийняття рішення. Тому для них ми вирішили провести низку заходів із ознайомлення щодо інструментів комунікації з владою, відстоювання своїх прав в громаді», – розповідає менеджер БО «Від серця до серця» Марина Стадник.

По результатам тренінгу, учасники навчання запевнили анкети, де окреслили важливі для себе теми. Надалі подібні семінари плануватимуться з урахуванням зазначених побажань учасників.

Робота для людей золотого віку здійснюється у межах проекту «Єднання поколінь на користь громад», який реалізується  громадською організацією Центр Поділля-Соціум за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…

Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…