У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років.

Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, навіть, продуктів харчування чи одягу.

Дитяче відділення у черговий раз відвідала голова правління TBpeopleUkraine Ольга Клименко, лідер ТБ спільноти у Черкаській області Наталія Несват та Ілля Жакін, технічний консультант проекту, спрямованого на підтримку та інституційний розвиток ТБ спільнот, який виконує БО «Світло надії» за підтримки БО «100% Життя»

Вони привозять дітям корисні смаколики та, за потреби, інші речі чи ліки. А також спілкуються із керівником медичного закладу, обговорюють питання реформи, забезпечення закладу новими ліками та дізнаються потреби хворих.

«Почути діагноз «туберкульоз» – виклик для будь-якого дорослого, а діткам взагалі потрібна особлива підтримка. Адже вони випадають на кілька місяців із суспільного життя, не відвідують навчальні заклади, не спілкуються із однолітками. Їхнє оточення – медичний персонал та інші хворі. Ми намагаємось показати таким дітям, що їхня хвороба – тимчасова і не варто боятися лікування», – говорить Наталія Несват, голова правління БО «Від серця до серця».

Також під час візиту можна більше дізнатися про потреби дітей. Наприклад, цього разу, під час відвідин диспансеру, з’ясувалось, що на лікуванні перебуває хлопчик, у якого немає одягу, взуття, продуктів. Спільно із БО «100 % життя. Черкаси» забезпечили юнака продуктами, одягом та мобільним телефоном, аби він міг поспілкуватись із мамою.

Щоб допомогти дітям поскоріше вилікуватись та адаптуватися у соціумі, представники ТБ-спільноти спільно з TBpeopleUkraine та БО «Від серця до серця» планують працювати із родинами хворих – це здійснювати соціальний супровід та залучати психолога.

Просимо усіх небайдужих долучитися фінансово до допомоги дітям

Отримувач: БО «Від серця до серця.»
Код ЄДРПОУ: 36196443
Банк: АТ «Ощадбанк» МФО: 354507
Р/р: 26009302226841
Призначення платежу: благодійна допомога для дітей з туберкульозом

 


Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…