Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці організації проведуть низку інформаційних занять, які допоможуть розібратися у ситуаціях торгівлі людьми.

Навчання розраховане на представників ювенальної превенції, інспекторів філій Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області, спеціалістів центрів зайнятості, соціальних педагогів/вихователів та активну учнівську молодь. Навчені учасники надалі проведуть низку занять у закладах, де працюють або навчаються. Таким чином проект охопить більшість представників з числа вразливої категорії громадян, а саме: тих, хто перебувають на обліку у центрі зайнятості та шукають роботу, молодь із професійних училищ та людей, що перебувають у конфлікті із законом.

«Статистика свідчить, що люди із числа груп ризику більш схильні до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Вони погоджуються на ризиковані пропозиції задля високих прибутків. Наш проект має на меті розповісти на що варто звертати увагу при працевлаштуванні, щоб посилити рівень критичного мислення та підвищити обізнаність учасників тренінгів», – говорить Марина Стадник, координаторка напрямку протидії торгівлі людьми БО «Від серця до серця».

Для планування навчання було проведено робочу зустріч за участі представників центру занятості, ювенальної превенції та пробації. Фахівці спільно спланували заходи та визначили пріоритетні теми для навчання.

Зауважимо, що минулого року Представництво МОМ в Україні виявило та надало допомогу 1 259 особам, які постраждали від торгівлі людьми з метою трудової та сексуальної експлуатації у 28 країнах, зокрема в Україні. За період з 2000 року по червень 2018 року виявлено 716 постраждалих від торгівлі людьми у віці до 18 років, що складає 5% від усієї кількості постраждалих осіб, яким було надано допомогу.

Захід відбувся в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» у партнерстві з Агентством ООН з питань міграції за фінансової підтримки Mіністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…

Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…