8 червня представники комітетів самоорганізації населення спільно з дільничними міста відвідали робочу зустріч для презентації проекту, який має допомогти черкасцям розібратися у функціях поліції.

Проект має назву «Безпечна громада – спільна відповідальність» та покликаний посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції та підвищити знання черкасців про роль, права та обов’язки поліції.

У Черкасах проект реалізовує БО «Від серця до серця» у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».

«Реформа поліції – це одна з гучних подій у нашій країні. Та чи змінилось насправді ставлення громадян до поліції, чи стали більше довіряти і взагалі, чи розуміють як працює патрульна поліція, як швидко вона має приїжджати на виклик і які дії повинна вчинювати? Тому хочемо спільно із комітетами самоорганізації населення провести інформаційні заходи, щоб підвищити знання черкащан про функції патрульної та дільничної поліції та посилити довіру до цих структур», – розповідає Марина Здоровець, керівник проекту.

Першим етапом проекту є анкетування жителів. Організатори просять черкащан взяти участь в опитуванні: https://goo.gl/Xa6wiX Результати дослідження допоможуть покращити роботу поліції.


Історія успіху

Олена (ім’я змінено з етичних міркувань) чекала на малюка. Вона проживала найщасливіший період свого життя. Про вагітність жінка дізналася нещодавно і планувала стати на облік в жіночій консультації. Того дня, коли Олена прийшла до жіночої Читати далі…

Курс молодої мами🤱

Для жінок, що звертаються за допомогою в жіночий кризовий центр «Мережка». Наші соціальні працівниці нададуть повний спектр послуг. Навчать найбільш необхідному. 1.Навчання правил особистої гігієни жінок та дітей. – вчасно заправити ліжко, зробити зарядку, привести Читати далі…

SEX теж робота

Про це говорила наша Ніка Бердишева, що є регіональним директором Легалайф-Украина під час інформаційно-консультативного заняття для ініціативної групи секс-працівниць. Такі заняття проводять щотижня спільно з Благодійна організація “Від серця до серця”. Як декриміналізація секс-роботи зробить Читати далі…