8 червня представники комітетів самоорганізації населення спільно з дільничними міста відвідали робочу зустріч для презентації проекту, який має допомогти черкасцям розібратися у функціях поліції.

Проект має назву «Безпечна громада – спільна відповідальність» та покликаний посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції та підвищити знання черкасців про роль, права та обов’язки поліції.

У Черкасах проект реалізовує БО «Від серця до серця» у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».

«Реформа поліції – це одна з гучних подій у нашій країні. Та чи змінилось насправді ставлення громадян до поліції, чи стали більше довіряти і взагалі, чи розуміють як працює патрульна поліція, як швидко вона має приїжджати на виклик і які дії повинна вчинювати? Тому хочемо спільно із комітетами самоорганізації населення провести інформаційні заходи, щоб підвищити знання черкащан про функції патрульної та дільничної поліції та посилити довіру до цих структур», – розповідає Марина Здоровець, керівник проекту.

Першим етапом проекту є анкетування жителів. Організатори просять черкащан взяти участь в опитуванні: https://goo.gl/Xa6wiX Результати дослідження допоможуть покращити роботу поліції.


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…