Україна входить до 30 найстаріших країн світу. Згідно з національним демографічним прогнозом, на період до 2025 року частка осіб віком від 60 років становитиме 25%, а у 2030 році – понад 26%.

У січні 2018 року Кабінет міністрів України своїм розпорядженням схвалив Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року. Документ передбачає комплексні заходи щодо підтримки громадян похилого віку, забезпечення їх активної участі в суспільному розвитку, підвищення якості життя, захисту прав.

У звіті представлені результати аналітичного дослідження способів взаємодії людей похилого віку з органами місцевого самоврядування. ВІННИЦІ, ЛЬВОВА, МЕЛІТОПОЛЯ, МИРГОРОДУ, СУМ, ЧЕРКАС ТА ЧЕРНІГОВА Наведена інформація допоможе оцінити рівень комунікації між двома сторонами, виокремити проблемні моменти та сформувати бачення щодо їх вирішення.

Отримані результати стануть у нагоді колу осіб, які зацікавлені у покращенні комунікації між людьми похилого віку та органами місцевої влади, залученні більшої кількості  людей старшого покоління до життя громади, розбудові громадянського суспільства.

Статистичні та фактичні дані, розкриті та виведені у звіті, є інформацією, отриманою з офіційних джерел та з використанням інструментів, встановлених та не заборонених чинним законодавством України.

Детальніше із дослідженням можна познайомитись ТУТ.

Інформацію збирали та консультативну підтримку при формуванні аналітичного звіту у рамках проекту «Єднання поколінь на користь громади» надали ГО «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця), ГО «Суспільство і право» (м. Львів), БО «Соціальний фонд» (м. Мелітополь), Товариство «Милосердя і здоров’я» (м. Миргород), Карпенко О.В. (м. Суми), БО «Від Серця до Серця» (м. Черкаси), ГО «Чернігів Європейський» (м. Чернігів).

Дослідження підготоване громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» на замовлення громадської організації «Центр Поділля-Соціум» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…