Україна входить до 30 найстаріших країн світу. Згідно з національним демографічним прогнозом, на період до 2025 року частка осіб віком від 60 років становитиме 25%, а у 2030 році – понад 26%.

У січні 2018 року Кабінет міністрів України своїм розпорядженням схвалив Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року. Документ передбачає комплексні заходи щодо підтримки громадян похилого віку, забезпечення їх активної участі в суспільному розвитку, підвищення якості життя, захисту прав.

У звіті представлені результати аналітичного дослідження способів взаємодії людей похилого віку з органами місцевого самоврядування. ВІННИЦІ, ЛЬВОВА, МЕЛІТОПОЛЯ, МИРГОРОДУ, СУМ, ЧЕРКАС ТА ЧЕРНІГОВА Наведена інформація допоможе оцінити рівень комунікації між двома сторонами, виокремити проблемні моменти та сформувати бачення щодо їх вирішення.

Отримані результати стануть у нагоді колу осіб, які зацікавлені у покращенні комунікації між людьми похилого віку та органами місцевої влади, залученні більшої кількості  людей старшого покоління до життя громади, розбудові громадянського суспільства.

Статистичні та фактичні дані, розкриті та виведені у звіті, є інформацією, отриманою з офіційних джерел та з використанням інструментів, встановлених та не заборонених чинним законодавством України.

Детальніше із дослідженням можна познайомитись ТУТ.

Інформацію збирали та консультативну підтримку при формуванні аналітичного звіту у рамках проекту «Єднання поколінь на користь громади» надали ГО «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця), ГО «Суспільство і право» (м. Львів), БО «Соціальний фонд» (м. Мелітополь), Товариство «Милосердя і здоров’я» (м. Миргород), Карпенко О.В. (м. Суми), БО «Від Серця до Серця» (м. Черкаси), ГО «Чернігів Європейський» (м. Чернігів).

Дослідження підготоване громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» на замовлення громадської організації «Центр Поділля-Соціум» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Майже п’ять років за гратами: Працівники БО «Від серця до серця» знайшли можливість допомогти колишній ув’язненій повернутися на батьківщину

В Україні 84% людей, які відбули покарання в установах виконання покарань і після звільнення знову вчинили злочин. Часто так трапляється, коли опинившись на волі, людина не може знайти своє місце у суспільстві та реінтегруватися. Відсутність Читати далі…

В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…