27 листопада відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»

До заходу долучилися представники влади, лікувальних установ та неурядові організації міста, які працюють у сфері надання допомоги людям, що живуть із ВІЛ.

«Хочу перш за все подякувати обласній владі, адже результат нашої співпраці уже показує свою ефективність і це не може не радувати. Одним із таких позитивних змін є введення до штату СНІД-центру соціального працівника та внесення змін до обласної цільової програми «Турбота», щодо фінансування послуг з профілактики ВІЛ серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

Хочу подякувати «Альянс громадського здоров’я» за те, що вже скільки років підтримуєте Черкаську область і даєте шанс людям, які опинились у кризовій ситуації, отримувати якісні послуги.

Дуже важливо тепер забезпечити сталість надання цих послуг, щоб попри усі зміни, кінцевий споживач продовжував користуватися послугами та поліпшувати своє здоров’я», – зазначила Наталія Несват, голова правління БО «Від серця до серця».


Черкаські благодійники збирають кошти для дітей з туберкульозом

У Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері на обліку перебувають близько 20 дітей, віком від 4 до 15 років. Переважно, це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони не отримують достатньо уваги, вітамінів інколи, Читати далі…

У Черкаській області розробляють модель регіонального Центру громадського здоров’я

У області працюють над створенням Центру громадського здоров’я. Нова структура реалізовуватиме у регіоні політику у сфері захисту та збереження громадського здоров’я. Ще влітку управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та Віталій Коваль, перший заступник голови ЧОДА, Читати далі…

Черкащан вчитимуть як не потрапити у пастку торгівлі людьми

Навчити людей, що перебувають у групах ризику, протидіяти ситуаціям торгівлі людьми планують у благодійній організації «Від серця до серця.». У межах проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Черкаській області» фахівці Читати далі…