27 листопада відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»

До заходу долучилися представники влади, лікувальних установ та неурядові організації міста, які працюють у сфері надання допомоги людям, що живуть із ВІЛ.

«Хочу перш за все подякувати обласній владі, адже результат нашої співпраці уже показує свою ефективність і це не може не радувати. Одним із таких позитивних змін є введення до штату СНІД-центру соціального працівника та внесення змін до обласної цільової програми «Турбота», щодо фінансування послуг з профілактики ВІЛ серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

Хочу подякувати «Альянс громадського здоров’я» за те, що вже скільки років підтримуєте Черкаську область і даєте шанс людям, які опинились у кризовій ситуації, отримувати якісні послуги.

Дуже важливо тепер забезпечити сталість надання цих послуг, щоб попри усі зміни, кінцевий споживач продовжував користуватися послугами та поліпшувати своє здоров’я», – зазначила Наталія Несват, голова правління БО «Від серця до серця».


В Черкаській області проходить конкурс на заміщення посад керівників медичних закладів

Керівник медичного закладу в умовах  сьогодення Основне завдання очільника медичного закладу — досягнення основної мети: зберегти здоров‘я населення. Нові повноваження керівника в процесі реформування системи охорони здоров’я. Процес реформування системи охорони здоров’я передбачає нові умови Читати далі…

На базі організації «Від серця до серця» з 2012 року діє Центр реінтеграції для безпритульних осіб.

З 2004 року організація опікується незахищеними верствами населення, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це ВІЛ-позитивні люди, особи, які потерпіли від торгівлі людьми, люди, що звільнилися із місць позбавлення волі, жінки комерційного сексу, жінки, які Читати далі…

Інформаційно-освітні заходи для ув’язнених проводять працівники БО “Від серця до серця”

Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, соціальні працівники організації проводять інформаційно-освітні заходи. Зокрема, ув’язненим розповідають про безпечну поведінку, профілактику та протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, інших інфекційних захворювань, соціальні права та можливості для здобуття освіти. Читати далі…